нам
4
роки
ЛОГІСТИЧНА
КОМПАНІЯ
+38 (067) 434-67-71 з 9:00 до 20:00

Міжнародні вантажоперевезення

Регулярні міжнародні вантажоперевезення відкривають широкі можливості для бізнесу, дозволяючи налагоджувати торговельні взаємини з різними країнами-партнерами. Однак в такому випадку потрібно приділити особливу увагу процесу правильної організації даних перевезень, що дозволяє виключити отримання штрафів від контролюючих органів, а також виключає всі ризики псування продукції.

Транспортна компанія «Каскад Авто» пропонує власну допомогу в процесі вирішення всіх організаційних питань, пов'язаних з міжнародними вантажними перевезеннями за різними напрямками - Європа, СНД, Азія. Таким чином, нашим клієнтам вдається налагодити імпортно-експортні відносини з різними партнерами, розвиваючи власний бізнес виключно на законних підставах.

Ми перевозимо різні види вантажів, які класифікуються на окремі категорії з урахуванням певних характеристик:

За способом виконання вантажно-розвантажувальних робіт усі товари бувають насипними, наливними, негабаритним, небезпечними або генеральними.
За призначенням розрізняють: сировина, готова продукція, паливо, побутова техніка, спеціальне обладнання та багато іншого.

Для кожної з перерахованих груп товарів потрібен особливий підхід під час виконання транспортування у певному напрямку.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Що потрібно для організації міжнародних вантажоперевезень

Міжнародні вантажоперевезення передбачають обов'язкове митне оформлення, без якого неможливо уявити повноцінну доставку за межі України. Крім того, потрібно врахувати основні правила навантаження і упаковки продукції з урахуванням її основних характеристик, особливостей.

Співробітники компанії «Каскад Авто» зможуть забезпечити наступне:

Міжнародні вантажоперевезення повинні відповідати всім правилам переміщення автомагістралями окремих країн.


Внешнеэкономическая деятельность фото

Розрахунок вартості міжнародних вантажоперевезень

За допомогою транспортної компанії «Каскад Авто» кожен клієнт отримує можливість швидко розрахувати вартість міжнародних вантажоперевезень у будь-якому з напрямів. Формування цінової політики безпосередньо залежить від індивідуальних особливостей кожної нової доставки з урахуванням всіх необхідних і додаткових нюансів.

Для правильного розрахунку замовнику потрібно вказати наступну необхідну інформацію:

Таким чином, вдається розрахувати вартість міжнародних вантажоперевезень, враховуючи виділений бюджет замовника. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий вид ТЗ для безпечної і оперативної доставки світом.

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Внешнеэкономическая деятельность фото

Якими видами транспорту здійснюються міжнародні вантажоперевезення

Величезний перелік різних видів дозволяє виконувати оперативну доставку різної продукції у міжнародному напрямку. Наша компанія здійснює регулярні міжнародні перевезення вантажів до країн СНД, Азії, а також у всі європейські країни, застосовуючи такі види транспорту:

Вибір певного виду безпосередньо залежить від особливостей, характеристик продукції, а також обов'язкових умов її перевезення, яких необхідно дотримуватися.

Міжнародні вантажні перевезення повітряним транспортом

Регулярні авіаперевезення в різні країни - це застосування вже давно перевірених маршрутів, які забезпечують максимальну безпеку всім видам продукції. Головною перевагою для кожного клієнта є те, що йому не доведеться самостійно вникати в усі можливі нюанси, розбиратися з особливостями такої доставки. Досить скористатися послугою міжнародних перевезень вантажів компанією «Каскад Авто», яка візьме під свою відповідальність виконання всіх поставлених перед нею завдань.

За допомогою повітряного транспорту вдається:

1.перевезти вантаж, що швидко псується;

2.провести термінову доставку товару у потрібному напрямку;

3.забезпечити безпечні міжнародні вантажоперевезення./p>

Для виконання послуг транспортування із застосуванням авіатранспорту потрібно використовувати вантажні або чартерні рейси.

Авіадоставка має на увазі застосування найбільших українських аеропортів, розташованих в наступних обласних центрах України: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів і Запоріжжя.

Внешнеэкономическая деятельность фото

На вартість міжнародних вантажоперевезень із залученням авіатранспорту впливають такі критерії:

Для того щоб заздалегідь спланувати всі витрати, потрібно звернутися за допомогою до фахівців транспортної компанії «Каскад Авто», які допоможуть організувати майбутній маршрут і розрахувати попередню вартість.

РОЗЦІНКИ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ: АВТОМОБІЛЬНІ, АВІАЦІЙНІ, ЗАЛІЗНИЧНІ І МОРСЬКІ.

Етапи та особливості доставки збірних вантажів за межі України

Автомобільні перевезення вантажів в різні країни

Морські міжнародні доставки товарів

Мультимодальні перевезення за кордон

Деякі виробники або підприємці потребують перевезення невеликої кількості товарів. Попри те, що вага продукції може варіюватися від 20 до 100 кг, клієнтові доведеться платити за всю послугу доставки, як при повноцінному завантаженні транспорту. Це не вигідно, незручно і вкрай неекономно для замовників. Тому існує така поширена процедура, як транспортування збірних вантажів.

В результаті з метою зменшення початкових витрат і максимальної оптимізації процесів, такий вантаж буде перевозитися разом з іншими видами товару в одному контейнері (або в іншій ємності) і в одному ТЗ. Таким чином, відбувається групування товарів одразу за кількома складовими:

 • специфіка, характеристики товарів, які можна перевозити разом;
 • напрямок, яким прямує автомобіль або інший транспорт.

Ця послуга є актуальною для кожного - дрібні інтернет-магазини або великі фірми, що займаються експортом, імпортом. Головна особливість такої доставки малогабаритних вантажів в тому, що клієнт платить тільки за те місце в транспорті, яке займає виключно його посилка.

Збірні вантажоперевезення здійснюються з дотриманням таких важливих етапів:

 1. Збір продукції на складі, підготовка до майбутньої процедури групування.
 2. Огляд і підготовка документації.
 3. Навантаження разом з іншими видами продукції.
 4. Перевезення за заздалегідь спланованим маршрутом.
 5. Вивантаження товару на складі або доставка за вказаною адресою - в руки одержувачу.

Формування кількох товарних груп і поділ їх на певні (однакові) напрямки здійснюються нашою командою фахівців.

Сервіс міжнародних вантажоперевезень передбачає використання величезного сучасного автопарку. Наземні види ТЗ вважаються одними з найпоширеніших і затребуваних під час організації перевезень за різними напрямками. За допомогою вантажних автомобілів вдається доставити товар не до залізничного терміналу або в морський порт, а, безпосередньо, до одержувача. Таким чином, можна заощадити час, витрачений на виконання навантажувально-розвантажувальних робіт.

Логісти допоможуть кожному клієнтові підібрати найбільш підходящі види вантажних автомобілів, враховуючи призначення вантажу і максимальну вантажопідйомність конкретного ТЗ. Причому наша компанія допоможе доставити товари навіть у ті країни і міста, де досить погано розвинена дорожня інфраструктура.

Окрім того, ціна міжнародних перевезень вантажу відрізняється особливою доступністю у порівнянні з іншими видами доставок по світу. Це дозволяє замовникам проводити регулярні поставки продукції і при цьому істотно економити.

Застосування морських видів ТЗ актуально у тому випадку, якщо вас і кінцевий пункт призначення з'єднує море, океан або річка. у такому випадку не обійтися без застосування послуги морських контейнерних перевезень, які відрізняються особливою доступністю в плані цінової політики. Такі засоби пересування вимагають мінімум енергії, а тому обходяться набагато дешевше упорівнянні з іншими видами транспорту (наприклад, повітряний транспорт).

Такі міжнародні вантажоперевезення користуються особливою популярністю серед більшості клієнтів з кількох причин:

 1. Універсальність. За допомогою контейнерів вдається доставляти абсолютно будь-які види товарів: починаючи від тендітної продукції і закінчуючи великогабаритною продукцією, вага якої може досягати кількох тонн.
 2. Послуга міжнародні перевезення вантажів компанією «Каскад Авто» має передбачає можливість перевозити різні види рідин, сипучі матеріали, нафту тощо.
 3. Завдяки застосуванню сучасних технологій, спецтехніки, вдається значно спростити процедуру виконання вантажно-розвантажувальних робіт контейнерів.

Однак варто пам'ятати, що морським видом транспорту доцільно доставляти вантажі, які передбачають тривале зберігання.

Мультимодальні перевезення передбачають доставку продукції із застосуванням одразу декількох видів ТЗ. Такий «комбінований» спосіб перевезень вважається одним з найпопулярніших. Наприклад, стандартне авіаперевезення або перевезення вантажу по морю не передбачає доставку товару безпосередньо, в руки одержувачу оскільки продукція чекатиме його на складі. А це призводить до додаткових витрат.

Найчастіше під мультимодальними перевезеннями мають на увазі такі затребувані поєднання, як: авіа- і автомобільні перевезення, морські та автомобільні варіанти доставки. До переліку причин скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії «Каскад Авто» входить також можливість замовити мультимодальні доставки, які відрізняються наступними перевагами:

 • Істотна економія часу. Одержувачу не потрібно самостійно забирати товар зі складу, займатися пошуками підходящого транспорту для його подальшого перевезення.
 • Зменшення витрат на доставку та підвищення безпечного зберігання продукції. У результаті вантаж ніде не буде простоювати, а тому вдається гарантувати максимальну безпеку при транспортуванні.

Маршрут прямування буде розроблений з урахуванням інфраструктури конкретного регіону, до якого потрібно доставити вантаж. Таким чином, можна з легкістю визначитися з найбільш швидким і безпечним ТЗ, який не змусить одержувача чекати свою посилку, замовлення.

Комбінація декількох видів транспорту здійснюється з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Команда наших фахівців допоможе організувати необхідну процедуру вантажоперевезення оперативно і якісно.

Послуга міжнародних перевезень вантажів компанією «Каскад Авто»: основний перелік вимог

Всі товари, які «беруть участь» у зовнішньоторговельних відносинах, можуть транспортуватися різними видами ТЗ. Для того щоб полегшити таку процедуру, фахівці транспортної компанії «Каскад Авто» розробляють спеціальні і вже перевірені схеми роботи, в результаті яких може знадобитися застосування одразу декількох видів транспорту. У деяких випадках може не знадобитися додаткова послуга по навантаженню (наприклад, якщо мова йде про поромні або автомобільні доставки).

Крім того, до послуги міжнародних перевезень вантажів компанією «Каскад Авто» також входить і рішення завдань, спрямованих на безпечне і законне переміщення товарів через один або одразу декілька кордонів різних держав. Для оптимізації таких процесів замовникам часто пропонують комплексні послуги. В результаті здійснюється не тільки перевезення продукції, а й також оформлення всього пакету супроводжувальної документації, успішне проходження митного контролю.

Таким чином, митне оформлення, очищення товарів відбуваються не на кордоні, а, безпосередньо на складському терміналі. Все це дозволяє істотно скоротити терміни доставки продуктів.

Останнім часом більшою популярністю користуються міжнародні вантажні перевезення, спрямовані на доставку великовагових, негабаритних та небезпечних видів продукції. З огляду на той факт, що сучасний бізнес активно розвивається і багато підприємств зачіпають інтереси представників одразу декількох держав, з'явилася необхідність у створенні стандартного переліку норм, правил організації транспортування товарів по світу.

Такий список правил, які регулюють всі міжнародні вантажні перевезення, визначається відповідними договорами і прийнятими конвенціями. Крім того, при складанні даних стандартів до уваги також були взяті національні законодавства окремо взятих країн, які беруть активну участь у політиці ЗЕД (зовнішньоекономічна діяльність).

Таким чином, всі прийняті і погоджені правила регламентуються спеціальною Конвенцією про договір певної організації, що стосується міжнародних доставок продукції.

Перевезення вантажу «під ключ»
Фахівці нашої транспортної компанії підбирають оптимальний транспортний засіб і складають зручний маршрут з урахуванням специфікації вантажу, термінів доставки. Бажаєте довірити транспортування вантажу команді професіоналів? Ми працюємо в інтересах клієнта, пропонуючи найбільш зручні та вигідні варіанти перевезення різних вантажів. Повне документальне оформлення організованого перевезення дозволяє клієнту позбавити себе необхідності самостійно збирати і готувати всі папери.

Які труднощі виникають при організації міжнародних перевезень

Сервіс міжнародних вантажоперевезень передбачає величезну кількість різних процесів, які важливо своєчасно виконувати з урахуванням певної кількості важливих нюансів. Тому такі послуги вважаються досить складними і в організаційному, і в юридичному плані.

Адже під час підготовки і виконання поставлених завдань буде потрібно:

1.Займатися доставкою різних продуктів на великі дистанції, забезпечуючи при цьому абсолютне збереження всього товару. Тому неможливо обійтися без регулярного особистого контролю за тим, що відбувається.

2.Успішно подолати митний контроль, а тому не обійтися без обов'язкової підготовки декларацій. Крім того, важливо дотримуватися всіх законодавчих норм, стандартів і обмежень, процедури сертифікації, стандартизації тощо.

3.Підібрати і спланувати відповідний маршрут, враховуючи характеристики продуктів, які перевозяться, а також - відстань, яку потрібно подолати.

Як показує практика, найбільша кількість складнощів чекає клієнта при підготовці супровідної документації. Щоб не витрачати свій час і гроші, рекомендується заручитися підтримкою досвідчених фахівців компанії «Каскад Авто».

Рефрижераторні вантажоперевезення

При здійсненні доставки швидкопсувних видів продукції в різні країни світу потрібно скористатися послугою рефрижераторних вантажоперевезень. Такий спосіб вкрай актуальний для певної групи товарів, яка потребує правильного зберігання - оптимальні показники температури і вологості.

Під рефрижератором прийнято розглядати спеціальний пристрій, обладнаний холодильною установкою. В такому випадку вдається перевозити всілякі продукти харчування, ліки, до умов зберігання і транспортування яких виробник пред'являє особливий перелік вимог.

Конструктивно рефрижераторна камера являє собою контейнер, який відрізняється наявністю термоізольованих стінок і герметичної корпусної частини. Таким чином, вдається з легкістю підтримувати необхідний температурний режим всередині, який може варіюватися в межах від -25 до +25 градусів, незалежно від кліматичних умов «за бортом» транспорту.

У нашому автопарку представлені сучасні ТЗ, укомплектовані надійними рефрижераторними установками, за допомогою яких вдається успішно перевозити рибу, м'ясну і кисломолочну продукцію, фрукти, овочі, ягоди, морозиво та інше.

Міжнародні контейнерні перевезення

Однією з головних переваг контейнерних перевезень є можливість використовувати різні види ТЗ, а саме - наземні або морські.

Для швидкого перевезення продукції по морю прийнято використовувати в роботі спеціально адаптовані під це судна, які дозволять розмістити сотні вантажних контейнерів зі всілякими товарами. Водночас рекомендується використовувати контейнери, які відрізняються герметичними властивостями, що особливо важливо для перевезення медикаментів та інших видів продукції.

Контейнерні перевезення із застосуванням автомобільного транспорту також користуються особливою популярністю серед клієнтів транспортної компанії «Каскад Авто». У такому випадку можна скористатися сітковими або великогабаритними видами контейнерів, в залежності від особливостей перевезених товарів. Однак при міжнародних перевезеннях вантажів доцільно використовувати виключно великогабаритні контейнери, які повною мірою відповідають необхідним стандартам і нормам. Автомобільні контейнерні перевезення вважаються більш швидкими порівняно з морськими.

Оперативна обробка заявок на вантажоперевезення

Ми пропонуємо оперативну допомогу у вирішенні будь-яких питань. Менеджери надають безкоштовну консультацію клієнтам, вирішують різні проблеми, пов'язані з перевезенням вантажу по Україні, а також за її межами.

Міжнародні вантажоперевезення з надійним партнером

Транспортування вантажів здійснюється тільки після узгодження всіх нюансів, а також після підписання договору. У договорі чітко прописані всі обов'язки з боку перевізника і замовника.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Ціна міжнародних перевезень вантажу: формування остаточної вартості

Підприємства та організації, чия діяльність передбачає здійснення імпорту або експорту, при пошуку компанії-перевізника керуються трьома основними критеріями:

З першими двома особливостями все зрозуміло: професіоналізм визначається досвідом, а швидкість поставок залежить від обраного ТЗ та зазначених термінів від клієнта.

Що стосується остаточної ціни на міжнародні перевезення вантажу, потрібно провести попередній розрахунок. Звертаючись за допомогою до співробітників компанії «Каскад Авто», кожен клієнт спочатку може вказати власний бюджет, який він готовий виділити на виконання всієї процедури доставки. Виходячи із зазначеної суми, наші фахівці зможуть підібрати найбільш оптимальний варіант, який стосується умов транспортування, вибору ТЗ, упаковки і запланованого маршруту слідування.

Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії «Каскад Авто»

Наша компанія вже впродовж тривалого часу займається вантажоперевезеннями країнами Азії, СНД, а також до багатьох європейських держав. Все це дозволило нам напрацювати необхідну клієнтську базу, отримати неоціненний досвід. В результаті виділяють наступні поширені причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії «Каскад Авто»:

Перед кожною відправкою всі види транспорту проходять обов'язковий технічний огляд.
Оперативне виконання завдань Наявність величезної команди професіоналів, кожен з яких відповідає за виконання певного списку завдань, дозволяє нам грамотно організувати свою роботу.
Гарантії безпечної доставки товару Ми працюємо офіційно з урахуванням всіх законних норм і правил, а тому перед початком співпраці підписуємо з клієнтом обов'язковий договір.
Широкий асортимент перевезених видів продукції Наша компанія займається транспортуванням різних видів вантажу: починаючи з продуктів харчування, великовагових конструкцій і закінчуючи небезпечними речовинами.
Досвідчений штат співробітників У команді працюють кваліфіковані менеджери, логісти, водії, брокери та інші фахівці, що відповідають за виконання конкретної роботи.
Надійні ТЗ

Сервіс міжнародних вантажоперевезень допоможе спростити процеси доставки

Внешнеэкономическая деятельность фото

Ефективна організація міжнародних перевезень - головне завдання фахівців транспортної компанії. Злагоджена команда професіоналів бере повністю під свою відповідальність усі процедури, які потрібно провести для імпорту, експорту товарів.

Завдяки сервісу міжнародних вантажоперевезень, вдається не тільки своєчасно отримати, доставити необхідну кількість продукції, але і також забезпечити суттєву економію вантажоперевезень.

З огляду на основні причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії «Каскад Авто», варто виділити три основних переваги:

Завдяки таким перевагам, нашим фахівцям вдається запропонувати кожному клієнту максимально вигідні умови співпраці.