нам
4
роки
ЛОГІСТИЧНА
КОМПАНІЯ
+38 (067) 434-67-71 з 9:00 до 20:00

Вантажоперевезення

Транспортна компанія «Каскад Авто» пропонує недорогі послуги – вантажоперевезення по різним областям України, а також до країн СНД, Азії та Європи. Завдяки напрацьованій клієнтської базі, команді наших фахівців вже вдалося отримати величезний досвід роботи у сфері логістики, що позитивно позначається на подальшій роботі з постійними і новими клієнтами.

В результаті наші замовники можуть скористатися такими послугами:

Надання детальних консультацій

Надання детальних консультацій в процесі підбору певного транспортного засобу (ТЗ), з огляду на майбутній маршрут і вантаж, який потрібно перевезти в конкретне місто, країну.

Грамотне планування маршруту

Головною умовою при виборі маршруту є безпека. Адже насамперед важливо доставити товар замовника неушкодженим, дотримуючись встановлених термінів.

Страхування вантажу

Щоб уникнути різних збитків, фахівці нашої компанії пропонують скористатися послугою страхування.

Наші клієнти можуть сміливо розраховувати на підтримку досвідчених фахівців - це команда професіоналів, яка буде повідомляти клієнтів про всі нюанси організованого вантажоперевезення.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Вантажні перевезення по території України

Перевезення вантажів по території України - одна з найпоширеніших послуг. Компанія «Каскад Авто» допомагає реалізовувати проекти різного ступеня складності. Для цього доводиться задіяти в роботу автомобільний, морський, залізничний транспорт, використовувати популярні мультимодальні перевезення.

Вартість послуг, що надаються безпосередньо залежить від кількох основних чинників:

В результаті наша компанія прийняла рішення створити власну стандартну тарифну сітку, яка полягає в розрахунку всіх цін перед наданням певних послуг. Таким чином, вдалося сформувати довірчі відносини в ланцюжку «замовник-виконавець», а також виключити у майбутньому всілякі конфліктні ситуації, пов'язані з неправильним ціноутворенням.

Вантажоперевезення по Україні здійснюються в кілька основних етапів:

1.Збір всієї необхідної інформації про майбутню поїздку (тип вантажу, кінцевий пункт призначення, додаткові побажання замовника та інше).

2.Узгодження всіх питань, стосовно вартості послуг, що надаються.

3.Планування майбутнього маршруту з урахуванням зазначених клієнтом термінів доставки продукції.

4.Упаковка та маркування продукції.

5.Навантаження і перевезення товару в зазначеному напрямку.

«Каскад Авто» пропонує вантажоперевезення повного циклу по всім населеним пунктам України. Це означає, що наша команда бере повністю під свою відповідальність розробку маршруту, займається підбором відповідного ТЗ, виконує вантажно-розвантажувальні роботи, доставляє продукцію точно у вказане місце і час.

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Вантажоперевезення до країн Європи

Внешнеэкономическая деятельность фото

Європейський континент користується особливою популярністю у бізнесменів з різних країн світу, завдяки злагодженому транспортному зв'язку. В результаті, щоб доставити товар в будь-який з регіонів цього напрямку, кожен клієнт отримує широкі можливості для вибору підходящого ТЗ.

Найчастіше вантажні перевезення здійснюються за допомогою автомобільного транспорту, який відрізняється чудовою прохідністю. Для цього буде потрібно використовувати:

Незважаючи на таку популярність автомобільних вантажоперевезень, європейські країни ініціюють власні пропозиції, які допоможуть у майбутньому розподілити величезні вантажопотоки рівномірно серед всіх видів ТЗ. Наприклад, до 2030-го року планується порядка 1/3 від всього автомобільного вантажопотоку перевести на залізничний і водний транспорт.

Більшість українських підприємців вже давно успішно користуються послугами мультимодальних перевезень. Такі оптимальні схеми дозволяють з легкістю комбінувати різні види транспорту і тим самим істотно економити під час частих транспортувань продукції.

Міжнародні вантажні перевезення здійснюються окремими і збірними партіями. Для успішної комплектації всіляких товарів використовуються спеціально організовані консолідаційні майданчики, які розташовані в різних європейських країнах.

Недорогі послуги – вантажоперевезення автомобільним транспортом

Автомобільні вантажоперевезення в Києві недорого включені до переліку найбільш поширених послуг, які пропонують різні транспортні компанії. Популярність таких послуг обумовлена ​​мінімальним бюджетом, виділеним на подібні перевезення всіляких видів продукції. Це пояснюється тим, що стандартне транспортування товарів здійснюється без додаткового залучення спеціальної техніки.

Серед основних переваг таких вантажоперевезень варто відзначити:

 • наявність мінімальної кількості дозвільних документів, незалежно від того ввозите ви товар або вивозите продукцію з України.
 • величезна різноманітність маршрутів, що особливо важливо для міжнародних вантажоперевезень.
 • великий вибір ТЗ по тоннажу і габаритам.

Попри складну ситуацію з дорогами в деяких регіонах, автомобільний транспорт все одно вважається ідеальною альтернативою з кількох важливих причин. По-перше, далеко не у всіх містах є власні аеропорти і залізниця, а, по-друге, деякі населені пункти розташовані один від одного на величезній відстані.

Вантажні перевезення за допомогою авіатранспорту

Згідно з міжнародною статистикою, вірогідність авіакатастрофи в тисячу разів менше, ніж аварій, пов'язаних з участю залізничних, автомобільних видів ТЗ. Особливо популярне використання авіатранспорту в результаті організації міжнародних перевезень. Адже подібні доставки вважаються досить безпечним і одним з найбільш оперативних способів перевезення продукції з можливістю подолати величезні дистанції.

Міжнародні авіаперевезення здійснюються з урахуванням наступних етапів:

 1. Планування майбутнього маршруту прямування.
 2. Збір всієї інформації про продукцію, яку необхідно доставити.
 3. Узгодження вартості запропонованої послуги.
 4. Упаковка та маркування вантажу, відповідно до його особливостей.
 5. Доставка товару в аеропорт конкретної держави, населеного пункту.
 6. Оформлення митних документів.
 7. Перевезення продукції.
 8. Відстеження точного місцезнаходження вантажу, передача всієї інформації замовнику.
 9. Доставка товарів до країни, де знаходиться одержувач.
 10. Надання послуг складського зберігання.

Найчастіше такі способи доставки актуальні для медикаментів, небезпечних вантажів, дорогих і швидкопсувних товарів.

Перевезення вантажу «під ключ»
Фахівці нашої транспортної компанії підбирають оптимальний транспортний засіб і складають зручний маршрут з урахуванням специфікації вантажу, термінів доставки. Бажаєте довірити транспортування вантажу команді професіоналів? Ми працюємо в інтересах клієнта, пропонуючи найбільш зручні та вигідні варіанти перевезення різних вантажів. Повне документальне оформлення організованого перевезення дозволяє клієнту позбавити себе необхідності самостійно збирати і готувати всі папери.

Вантажоперевезення до країн Азії

Недорогі послуги - вантажоперевезення до країн Азії від транспортної компанії «Каскад Авто» користуються особливою популярністю серед українських бізнесменів. Такі транспортування вважаються напрямком, що активно розвиваються та дозволяє розширити межі свого бізнесу.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Адже Китай та інші країни Азії не дарма прозвали «майстерні світу»: саме з цих країн здійснюється найбільший потік техніки і різноманітних деталей, які потрапляють на європейський ринок. ЄС і Китай вважаються одними з найбільших торгових партнерів: щорічно Євросоюз імпортує велику кількість китайських товарів, сума яких понад 300 млрд. доларів.

Основна частина всіх вантажних перевезень здійснюється за допомогою морських видів транспорту. За останні кілька років ситуація кардинально змінилася, завдяки активному розвитку залізничного сполучення. Таким чином, китайські і європейські магістралі дозволили зробити залізничний транспорт максимально конкурентоспроможним у порівнянні з минулими роками.

Важливим фактором, що впливає на сферу вантажоперевезень в країни Азії, є активний розвиток інтернет-торгівлі. Результатом проекту стала активована опція моментального отримання замовлень, що дозволяє обходити складні дистриб'юторські схеми. Така доставка орієнтована насамперед на географічну розподіленість перевезення всієї продукції до кінцевого споживача.

Значно збільшуються обсяги експорту до країн Азії. Як правило, це сільськогосподарська продукція. Велика частина товарного потоку належить перевезенню зернових, які найчастіше транспортують насипом. У такому випадку не обійтися без застосування спеціальних вагонів-хоперів, особливих видів автомобільного транспорту.

Вантажоперевезення до країн СНД

Внешнеэкономическая деятельность фото

До переліку країн СНД входить близько 10 різних країн, які разом представляють собою повноцінний ринок збуту різної продукції. Географія такого об'єднання - це тисячі кілометрів різних територій, які розділені кордонами певних держав.

Важливим нюансом в процесі надання недорогих послуг - вантажоперевезень є те, що в кожній країні працюють конкретні національні органи, які контролюють весь потік ТЗ. Тому багато бізнесменів і підприємці стикаються з різними проблемами при проходженні митного контролю. Щоб виключити подібні проблеми і як результат простої транспорту на кордоні, рекомендується заручитися підтримкою команди фахівців компанії «Каскад Авто».

Таким чином, за виконання поставлених завдань беруться досвідчені фахівці, які зможуть створити перевірений план переміщення продукції, враховуючи всі майбутні витрати при проходженні митниці, а також з урахуванням необхідних вантажно-розвантажувальних робіт.

Тому наша команда бере повністю під власну відповідальність рішення наступного переліку завдань:

Наша компанія приділяє особливу увагу вивченню регулярних змін умов транзиту і перевезення вантажів, які вказують ті чи інші країни СНД. Це дозволяє нам завжди враховувати всі нововведення при плануванні маршруту і при виборі оптимального ТС. Тому всі перевезення здійснюються на законних підставах.

РОЗЦІНКИ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ: АВТОМОБІЛЬНІ, АВІАЦІЙНІ, ЗАЛІЗНИЧНІ І МОРСЬКІ.
Внешнеэкономическая деятельность фото

Морські перевезення вантажів

Контейнерні морські перевезення є одним з найбільш вигідних способів транспортування різних обсягів продукції в країни, де є власні порти (річкові, морські). Такі послуги користуються попитом серед великих і середніх компаній. Приватні підприємці особливо зацікавлені в збірних контейнерних перевезеннях товару для імпорту або експорту.

Також, затребувані послуги контейнерних перевезень в результаті організації мультимодальних перевезень продуктів. Завдяки застосуванню уніфікованих контейнерів, вдається в кілька разів прискорити процедуру організації вантажно-розвантажувальних робіт. Представлені контейнери дозволяють компактно комплектувати всіляку продукцію. Сьогодні більше 65% всіх міжнародних обсягів товарів транспортуються саме такими контейнерами.

Після навантаження відбувається процес опечатування контейнерів, а потім буде потрібно підготувати всі необхідні транспортні, митні пакети документів. Таким чином, вантаж гарантовано пройде через кордон певної держави, що дозволяє виключити різні проблеми.


Основні види вантажів для перевезення по Україні, країнам Європи, Азії та СНД

Транспортна компанія «Каскад Авто» займається транспортуванням різноманітних вантажів в будь-якому з напрямів. Всі види прийнято класифікувати на певні категорії з урахуванням основних фізичних властивостей:

Насипні До такого переліку відносять граніт, щебінь, пісок та інший вантаж, що можна транспортувати насипом або в спеціальних мішках.
Наливні Під такими видами вантажу прийнято розглядати всі види масел, всілякі види палива, різні технічні рідини.
Штучні Це товари, які необхідно перевозити в нестандартній тарі або зовсім без упаковки.
Негабаритні вантажі Це вся продукція, розміри якої не відповідають стандартним міжнародним нормам. У цей список входять ЗБВ, верстати, металоконструкції тощо.
Великовагові Всі вантажі, які вимагають обов'язкового застосування спецтехніки.
Універсальні або стандартні Як правило, в цю категорію включена палетована продукція.


Внешнеэкономическая деятельность фото

Окрім того, всі вантажі прийнято класифікувати також за наявності/відсутності особливих умов зберігання, транспортування: особливо цінні вантажі, що швидко псується, збірні, небезпечні вантажі, особисті речі.

Транспортування небезпечних вантажів

Відповідно до міжнародних норм і стандартів, транспортування небезпечних вантажів повинно здійснюватися виключно за допомогою спеціалізованих ТЗ. В результаті від перевізника потрібне дотримання певних правил, а також наголошують на необхідності забезпечити безпеку в процесі виконання всіх підготовчих робіт до перевезення і, безпосередньо, під час перевезення вантажів.

Якщо мова йде про небезпечні наливні вантажі, рекомендується використовувати спеціальні цистерни з відповідним маркуванням, які забезпечують герметичність всієї тари. Для транспортування вибухонебезпечних видів вантажу знадобитися попередньо підготувати відповідний дозвіл, що видається вже після підбору і підготовки необхідного виду ТЗ для перевезення конкретних товарів.

Найчастіше при транспортуванні застосовують саме автомобільний транспорт, але при цьому заборонено з'єднувати між собою вантажі, які належать до різних класів небезпеки.

Транспортування швидкопсувних вантажів

Послуги з перевезення вантажів, які відносяться до списку швидкопсувних товарів - це популярні рефрижераторні перевезення. В результаті вдається транспортувати продукцію з дотриманням певних температурних режимів і вологості. Часто доводиться перевозити такі категорії продуктів:

1.Перевезення свіжих продуктів (овочі, фрукти, ягоди). В результаті все продукти будуть надійно захищені від негативного впливу зовнішніх факторів (погодні умови). Однак терміни перевезення таких товарів обмежені.

2.Перевезення охолоджених продуктівПеревезення охолоджених продуктів - необхідно дотримуватися конкретного температурного діапазону, який варіюється від +40 до -60 градусів (залежно від певних видів продукції та умов виробника).

3.Перевезення глибоко заморожених продуктів Під глибоким заморожуванням прийнято розглядати температуру до -180 градусів і нижче. У такому режимі продукцію можна транспортувати значно довше.

Під перевезенням вантажів, які вважаються швидкопсувними, розглядають такі види товарів: молочна продукція, свіжі фрукти, овочі і гриби, м'ясо і м'ясні вироби, консерви, випічка та інші кондитерські вироби, медикаменти, косметика, риба і морепродукти.

Оперативна обробка заявок на вантажоперевезення

Ми пропонуємо оперативну допомогу у вирішенні будь-яких питань. Менеджери надають безкоштовну консультацію клієнтам, вирішують різні проблеми, пов'язані з перевезенням вантажу по Україні, а також за її межами.

Міжнародні вантажоперевезення з надійним партнером

Транспортування вантажів здійснюється тільки після узгодження всіх нюансів, а також після підписання договору. У договорі чітко прописані всі обов'язки з боку перевізника і замовника.

Транспортування стандартних вантажів

Транспортування сипучих вантажів

Транспортування негабаритних вантажів

Автомобільні перевезення вантажів по Україні, країнам Європи, СНД і Азії часто здійснюються при необхідності виконати доставку стандартних товарів. У цю категорію включена вся продукція, габарити якої не перевищують:

 • довжину до 13,6 м;
 • ширину до 2,45 м;
 • висоту до 3,1 м;
 • вага до 22 т.

Завдяки величезному власному автопарку, фахівці «Каскад Авто» зможуть підібрати ТЗ під різні категорії товарів з урахуванням майбутнього напрямку. Таким чином, процес транспортування здійснюється досить швидко в заздалегідь узгоджені із замовником терміни.

Ціна на автомобільні перевезення вантажів по Україні залежить від безлічі нюансів. Ми готові запропонувати оперативне транспортування таких продуктів:

 • по місту;
 • між різними містами України;
 • в передмістя.

При перевезенні стандартних вантажів наші фахівці допоможуть підготувати всю необхідну дозвільну документацію, а також роблять упаковку продукції. Додатковим бонусом для кожного замовника є отримання страховки і, подальша можливість здійснювати моніторинг доставки.

Для організації транспортних перевезень сипучих вантажів потрібна обов'язкова допомога професіоналів, які можуть підібрати необхідний ТЗ з урахуванням місткості, вантажопідйомності, а також допоможуть підготувати супровідні документи. Вибір транспорту здійснюється, виходячи з усіх фізичних, біологічних і хімічних особливостей продукції.

Найчастіше замовники потребують доставки наступних видів сипучих вантажів:

 • пісок (різних фракцій);
 • щебінь і камінь (натуральний, штучний);
 • гравійні суміші;
 • сухий цемент, всілякі будівельні суміші;
 • мінеральні добрива;
 • різні види промислових, сільськогосподарських сипучих вантажів.

Автомобільні перевезення вантажів Україною та до країн ближнього зарубіжжя здійснюються у відкритому/закритому кузові, а продукцію перевозять в спеціальних мішках, насипом, у контейнерах.

У процесі завантаження/розвантаження і доставки фахівці враховують додаткові індивідуальні особливості таких продуктів, які можуть бути гранульованими, кусковими або пилоподібними.

Під негабаритними видами вантажу прийнято розглядати всілякі види будівельної, військової та сільськогосподарської техніки, а також іншої надважкої продукції. Для того щоб забезпечити безпечну доставку, важливо підібрати спеціалізовані транспортні засоби, що можуть впоратися з оперативним перевезенням різного негабариту. Процедура доставки передбачає:

 • Отримання офіційного дозволу і підтвердження, що транспортування здійснюється на законних підставах.
 • Правильну упаковку товару.
 • Навантаження товару на транспортний засіб, виключаючи можливі пошкодження конструкції.
 • Проїзд по відповідним магістралях і вулицях.

Наші фахівці при організації подібних доставок обов'язково враховують всілякі умови: починаючи з характеристик пересувного складу, погоди, сезону і закінчуючи пропускною спроможністю конкретного дорожнього покриття. Таке ретельне планування допоможе виключити всілякі форс-мажорні обставини.

Компанія «Каскад Авто» займається оформленням необхідного пакету документів, погоджує майбутній маршрут з відповідними інспекціями, підбирає відповідну упаковку.

Транспортування наливних вантажів

Внутрішні і міжнародні перевезення наливних вантажів здійснюються за допомогою спеціальних видів автомобільного транспорту із застосуванням особливої ​​тари або цистерни.

До наливної продукції відносяться такі види товарів:

Харчова продукція Соки, питна вода, виноматеріали і інше.
Хімічна продукція Всілякі рідини (луга, розчини і кислоти), транспортування яких здійснюється з урахуванням правил і вимог, що пред'являються до перевезення небезпечних вантажів.
Паливо Це може бути бензин, нафта, дизельне паливо, скраплений газ та багато іншого.
Інша наливна продукція Всілякі будівельні суміші та розчини, сільськогосподарські товари, вже відпрацьовані мастильно-охолоджувальні види рідин та інше.

Серед основних правил організації таких товарів варто наголосити на необхідності підбору герметичної тари: цистерна повинна відповідати типу перевезення рідини. Крім того, на ТЗ повинно бути нанесене відповідне маркування, що свідчить про доставку тих чи інших видів продукції. Додатково буде потрібно дотримуватися необхідного температурного режиму і тимчасових обмежень для безпеки дорожнього руху.

Транспортування збірних видів вантажу

Доставка вантажу в складі збірної партії вважається одним з найпоширеніших, економічних варіантів в результаті транспортування малогабаритних товарів.

Під збірним вантажем, догрузом або попутним вантажем прийнято розглядати можливість транспортування одразу декількох товарів одним ТЗ за умови, що вся продукція буде перевозитися в одному напрямку.

Такі автомобільні перевезення вантажів по Україні мають безліч незаперечних переваг, що підтверджує популярність даної послуги:

Можливість платити за оренду невеликого вільного місця, яке буде займати виключно ваш товар.
В результаті весь вільний простір в автомобілі буде розділено відповідним чином серед всіх замовників, чия продукція транспортується в одному напрямку.
Консолідація вантажів не примушує одержувачів довго чекати доставку товару.

Протягом всього часу доставки фахівці нашої компанії пропонують замовнику моніторинг перевезення. Таким чином, клієнт може з легкістю орієнтуватися в часі і зрозуміти, коли саме збірний вантаж буде відправлений за вказаною адресою. Для дотримання всіх термінів наші фахівці приділяють особливу увагу побудові індивідуального і оптимального маршруту.

Надання митно-брокерських послуг

Внешнеэкономическая деятельность фото

Митно-брокерські послуги часто входять до пакету популярних послуг міжнародної доставки товарів. Наші митні брокери мають величезний досвід роботи в даній сфері діяльності і необхідні знання.

Основні конкурентні переваги нашої компанії:

 1. ми точно знаємо, як можна вплинути на собівартість – це стосується особливостей роботи з митними режимами, всілякими способами і варіантами зниження собівартості імпорту.
 2. ми вміємо спілкуватися з представниками митного контролю, що особливо важливо у разі виникнення різних спірних ситуацій.
 3. ми допомагаємо клієнтам оформляти і отримувати всілякі сертифікати, дозвільні документи на різні види товарів.

Таким чином, наша команда фахівців регулярно вивчає всі нововведення, зміни, що стосуються правил транспортування вантажів по Україні або за її межами. Адже оформлення документації, а також юридичний супровід вантажів вимагає обов'язкового знання законів не тільки українських, а й також тих законів і правил країни, в яку здійснюється доставка продукції.

У разі недотримання подібних правил вантаж може бути затриманий на кордоні або конфіскований, а власник вантажу може отримати певний штраф. Щоб уникнути таких ситуацій і буде потрібно професійна допомога митного брокера. Саме цей фахівець візьме повністю під свою відповідальність подання необхідних документів, може отримати дозволи на вивезення/ввезення товару, подасть декларації.

Послуги ЗЕД: зовнішньоекономічна діяльність

Під зовнішньоекономічною діяльністю або скорочено ЗЕД прийнято розглядати величезну кількість завдань, які візьмуть на себе кваліфіковані фахівці нашої транспортної компанії. Головне завдання ЗЕД полягає в істотній економії часу клієнта, а також в тому, щоб зробити співпрацю з іноземними партнерами максимально вигідною і тривалою.

До послуг ЗЕД входять наступні необхідні процеси:

 • Страхування грузів.
 • Активний пошук постачальників, компаній-виробників.
 • Надання складських послуг при транспортуванні товарів до країн Європи.
 • Допомога під час ознайомлення і підписання всіляких договорів (міжнародних, зовнішньоторговельних).
 • Надання транспортних послуг.
 • Митне оформлення при доставці всіляких видів вантажу.
 • Сертифікація продукції (на імпорт і експорт).

Існує величезна кількість різних видів сертифікатів, вибір яких залежить від певної групи товарів. Тому наші фахівці завжди проводять детальні консультації для клієнтів, вказуючи список обов'язкових документів.

Страхування грузів

Страхування вантажу необхідно проводити, незалежно від того, яким саме видом ТЗ ви користуєтеся або, яку відстань потрібно подолати. Таким чином, перевізник повністю несе всю відповідальність за цілісність, збереження продукції. Для нас величезну роль грає спокій замовника, який можна забезпечити тільки у тому разі, якщо скористатися послугами страхування.

Перед відправкою вантажу за вказаною адресою, необхідно скласти і підписати договір страхування, в якому будуть вказані основні умови отримання страховки. Сума страховки може бути повною чи частковою, залежно від того, в якому ступені неушкодженності був доставлений товар.

Попри те, що в нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи з великим досвідом і стажем (вантажники, водії, диспетчери), ніхто не може гарантувати 100% безпеку на дорозі, зважаючи на різні непередбачені ситуації. Як правило, отриманої суми достатньо, щоб в повною мірою покрити витрати, а тому страховка вантажу є важливою гарантією для кожного замовника.

Наші досягнення за 4 роки роботи:
940 840
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur
430 412
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur
90%
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur
sit amet consectetur

Послуги складської логістики

Внешнеэкономическая деятельность фото

Складська логістика відноситься до списку необхідних і важливих послуг, якими активно користуються практично всі клієнти транспортної компанії «Каскад Авто». Грамотний розподіл товару на складі дозволяє не тільки раціонально організувати вільне місце при навантаженні продукції в ТЗ, але і також виключає можливе пошкодження товару при неналежному зберіганні.

В результаті надання складських послуг клієнту будуть запропоновані наступні процеси:

Якісні складські послуги - це обов'язкова оптимізація всіх перерахованих вище процесів. Наше завдання полягає у створенні безпечних умов для зберігання продукції, застосовуючи відповідну техніку та інше обладнання для зручного переміщення товарів по складу.

Замовити вантажоперевезення в Києві недорого від «Каскад Авто»

Послуга вантажоперевезення в Києві недорого від команди наших фахівців користується особливою популярністю серед дрібних, середніх і великих підприємців, робота яких пов'язана з постійними поставками товару, з імпортом та експортом продукції з-за кордону.

Для того щоб скористатися послугами нашої компанії, буде потрібно вказати наступну інформацію:

У телефонному режимі наші менеджери допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з організацією вантажоперевезення. Розкажуть про ціни на автомобільні перевезення вантажів Україною та до країн ближнього зарубіжжя. Завдяки такій докладній консультації, кожен клієнт може отримати розгорнуті відповіді на питання, що цікавлять його, питання, що дозволяють йому зробити правильний вибір і підібрати дійсно надійного перевізника.

Від чого залежить ціна на автомобільні перевезення вантажів по Україні

Внешнеэкономическая деятельность фото

Автомобільні перевезення користуються найбільшим споживчим попитом. Це відмінний і вигідний спосіб доставити будь-який тип вантажу по місту або за його межі. Ціна на автомобільні перевезення по Україні залежить від наступних важливих факторів:

 • Обраний маршрут (відстань від пункту «А» до пункту «Б»).
 • Терміновість доставки (встановлює замовник).
 • Вага вантажу.
 • Тип вантажу.
 • Додаткові вимоги до транспортування (наприклад, перевезення крихких виробів, необхідність дотримання певних температурних показників та інше).

За допомогою наших фахівців кожен клієнт зможе відшукати найбільш підходящий спосіб економії при оперативній доставці будь-яких товарів.

Автомобільні перевезення вантажів по Україні недорого: переваги співпраці з «Каскад Авто»

Незаперечним лідером в результаті регіональних перевезень вважається автомобільний транспорт. Ми співпрацюємо, як з фізичними, так і з юридичними особами, вибудовуючи довірчі партнерські стосунки.

Здійснюючи регулярні доставки всілякої продукції, компанія «Каскад Авто» пропонує замовникам наступні переваги:

 • Професійна допомога у виборі певного ТЗ з урахуванням особливостей вантажу, виділеного бюджету, а також індивідуальних побажань клієнта.
 • Проведення вантажно-розвантажувальних робіт, з огляду на вагу, габарити і клас небезпеки вантажу.
 • Оперативний розрахунок часу доставки і підбір маршруту.
 • Правильний розрахунок вартості майбутніх послуг і вигідні пропозиції для замовників.
 • Підготовка всієї необхідної супровідної документації.
 • Контроль відвантаження товару, пересування продукції зі складу до кінцевого пункту призначення.

В результаті всі важливі і обов'язкові процеси знаходяться повністю під контролем команди кваліфікованих фахівців. Ми підтримуємо тісну співпрацю з великими державними постачальниками, з приватними підприємцями, а також з бізнесменами-початківцями.