нам
4
роки
ЛОГІСТИЧНА
КОМПАНІЯ
+38 (067) 434-67-71 з 9:00 до 20:00

Послуги логістики

Перевезення вантажів в усіх напрямках – ось основа сучасної економіки. Виробляючи продукцію в одній державі, можна за лічені години доставити її на інший кінець світу. З розвиненої логістичної структурою можна заробляти набагато більше, а також економити на сировині - доставляючи її з тих країн, де її ціна мінімально низька. І якщо раніше необхідно було мати власний автопарк і вкласти у нього масу грошей, то зараз можна доручити це професійній транспортної компанії, яка надає послуги логістики для підприємств і приватних осіб.

Лише один укладений договір позбавить компанію від головного болю щодо побудови маршрутів руху, пошуку водіїв, утримання автомобілів у справному стані тощо.

Транспортно-логістичні послуги – що це і їх перелік

Внешнеэкономическая деятельность фото

Логістична компанія надає послуги аутсорсинг діяльності, яка пов'язана із транспортуванням будь-яких товарів. Це означає, що фірма працює не тільки на відправку готової продукції від клієнта, а й допоможе йому в організації своєчасних поставок сировини, необхідної для виробництва.

Аутсорсинг – передоручення частини функцій, які не є профільними для підприємства іншої компанії, яка саме є фахівцем у цій сфері. Не секрет, що логістика – вельми складна наука, розібратися в якій швидко не вийде. Варто враховувати масу чинників, які можуть вплинути на успішність поїздки, швидкість доставки, збереження вантажу, вартість.

Припустимо, що є підприємство, яке займається виробництвом кисломолочної продукції. У нього є необхідність отримувати сировину, у вигляді молока, від одного з фермерських господарств. А потім, необхідно розвести готову продукцію по магазинах міста та області. Оскільки підприємство невелике, на регулярні поставки поки розраховувати не доводиться, максимум п'ять рейсів в обидва боки на місяць. І при таких відносно невеликих оборотах, директору компанії потрібно одразу вкласти велику суму коштів. Необхідно купити мінімум дві неймовірно дорогі машини. Одна з них буде з бочкою, для доставки сирого молока, а друга з кузовом, встановленими стелажами, необхідними для готової продукції. І ці авто обов'язково повинні мати рефрижератори, для охолодження продукції. Враховуємо, що ці авто потрібно утримувати у справному стані, тобто побудувати гараж, найняти команду техніків. Ну і знадобиться мінімум два водія, які будуть здійснювати рейси на авто. Не варто забувати, що для правильної організації поставок, нам знадобиться ще й логіст, який може встановити послідовність заїздів в усі магазини. Непоганий штат компанії, чи не так? Особливо з огляду на невеликі обороти виробництва. І навіть страшно уявити, що буде, якщо раптом одна з машин вийде з ладу.

Саме тому існує аутсорсинг. Продовжуючи здійснювати свою основну діяльність, в нашому прикладі – виготовлення кисломолочної продукції, директор компанії не буде займатися тим, що другорядне. А в цьому йому допоможе логістична компанія, яка надасть і машини, і їх обслуговування, і водіїв, і логістів.

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Транспортна компанія надає своїм клієнтам такі послуги логістики:

Внешнеэкономическая деятельность фото

Клієнт має можливість використовувати одразу всі послуги логістики або вибрати тільки те, в чому його компанія має потребу в поточний момент. Це може бути разова співпраця – коли клієнту потрібно лише один раз доставити товар або забезпечити перевезення певної партії вантажу. У цьому випадку договір про надання послуг логістики включає опис габаритів вантажу, його ваги і інших характеристик. Також може бути більш тривала співпрацю, де не вказуються конкретні послуги або опис товарів, а значиться тільки термін співпраці компаній.

Транспортні послуги – у чому їх переваги

Отже, логістичні послуги – цілий комплекс заходів, який проводиться транспортною компанією, спрямований на доставку вантажу із пункту А в пункт Б, в обумовлені заздалегідь терміни. А простіше кажучи – логістична компанія бере на себе всі питання, які пов'язані з доставкою вантажу. Клієнт отримує масу переваг від такого співробітництва:

1.Транспортна компанія має у своєму розпорядженні великий автопарк, який може задовольнити будь-які вимоги замовника. Є авто, які підходять для транспортування вантажу різної ваги. А ще є машини, необхідні для доставки специфічних вантажів – які мають нестандартні габарити, швидкопсувні, живі, небезпечні тощо.

2.Навіть якщо у логістичної компанії немає в розпорядженні потрібного виду авто, вона зможе відшукати потрібний транспорт. Також транспортна компанія займається організацією мультимодальних перевезень, що означає використання декількох різних видів транспорту.

3.Клієнт істотно скорочує свої витрати, після того як вдається до послуг логістичної компанії. Немає необхідності платити заробітну плату водіям власного підприємства, купувати дорогі (а іноді просто неймовірно дорогі) вантажні автомобілі, забезпечувати їх постійне технічне обслуговування.

4.Маршрути прямування відтепер будуть максимально продуманими, що забезпечує швидку доставку вантажу і одночасно не зашкодить йому під час перевезення.

Оперативна обробка заявок на вантажоперевезення

Ми пропонуємо оперативну допомогу у вирішенні будь-яких питань. Менеджери надають безкоштовну консультацію клієнтам, вирішують різні проблеми, пов'язані з перевезенням вантажу по Україні, а також за її межами.

Міжнародні вантажоперевезення з надійним партнером

Транспортування вантажів здійснюється тільки після узгодження всіх нюансів, а також після підписання договору. У договорі чітко прописані всі обов'язки з боку перевізника і замовника.

Загалом, аутсорсинг логістичної діяльності значно спрощує доставку будь-яких товарів як для відправника, так і для одержувача товару. Крім того, процес проходження вантажами контролю, як з боку державних, так і міжнародних перевіряючих органів стає набагато легше. Саме тому послуги логістики зараз користуються таким попитом.

Основна перевага аутсорсингу логістичної діяльності полягає в тому, що транспортна компанія, при здійсненні своєї діяльності діє не від свого імені. У всіх питаннях, які стосуються доставки вантажу, аутсорсер діє від імені замовника. Це дає йому право підписувати відповідні документи, приймати поточні рішення, вести переговори, без залучення замовника. Тому для того, хто вирішив скористатися послугами аутсорсера така співпраця дуже вигідна. Адже немає необхідності ні контролювати перевізника, ні втручатися в його діяльність. При цьому для того щоб клієнт був спокійний за свою продукцію, вантаж застраховується. У разі якихось неправомірних дій аутсорсера стосовно вантажу або замовника, у тому числі і розголошення комерційної таємниці, клієнт отримує повну компенсацію.

Автомобільні перевезення
Автомобільні перевезення – єдиний універсальний спосіб відправки, який практично завжди супроводжує будь-які інші види поставок товарів. Навіть якщо клієнт обирає інші транспортно-логістичні послуги, наприклад, доставку своєї продукції морем, літаком або залізницею, якимось чином його товар повинен бути доставлений в порт, на станцію або в аеропорт. Та й самі по собі автомобільні перевезення користуються величезною популярністю. Це пов'язано з тим, що машини є неймовірно маневреними. Надання в оренду автомобілів для перевезення товарів, можна назвати найпопулярнішою транспортної послугою. Вони можуть проїхати туди, де інші види транспорту не в змозі. Крім того, є можливість вплинути на маршрут, побудувати його таким чином, щоб він був зручний відправнику.
Ви можете вибрати будь-який зручний для вас офіс для замовлення логістичних послуг в Каскад Авто

Для того щоб полегшити клієнту процес укладення договору і рішення всіх логістичних питань, по всій Україні є безліч офісів компанії Каскад Авто. Безумовно, можна домовитися про потрібні транспортні послуги по телефону, але для тих, хто хоче поспілкуватися з менеджером особисто знайти офіс проблеми не складе. Все зроблено таким чином щоб Ви змогли вибрати будь-який зручний для вас офіс для замовлення логістичних послуг в Каскад Авто, навіть той, що знаходиться у іншому населеному пункті. Ознайомитися з адресами офісів, де надаються послуги компанії, можна безпосередньо на сайті логістичної компанії. Там же вказано повний спектр логістичних послуг з використанням усіх видів транспорту, які надає компанія.

Передзвонимо і проконсультуємо
з усіх питань


Відправляючи заявку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до політики конфіденційності
Мультимодальні перевезення
Мультимодальні перевезення – спеціальна послуга доставки товарів, коли для його перевезення використовуються кілька видів транспорту. Зазвичай це послуги міжнародної логістики, оскільки в межах однієї держави нераціонально використовувати кілька видів транспорту. Складність їх організації полягає в наступному:
  • не так-то просто знайти сумлінних перевізників по всьому світу;
  • необхідно кілька разів перевантажувати свої товари, при цьому ні відправник, ні одержувач продукції при цьому присутні не будуть;
  • дуже складне юридичне оформлення таких угод і мовний бар'єр з перевізникам.

Тому клієнти можуть замовити організацію мультимодальних перевезень та інші транспортно-логістичні послуги за доступною ціною в Каскад Авто. Фахівці компанії в Києві вирішать всі перераховані вище складнощі, для того щоб клієнт міг користуватися тільки перевагами мультимодальних перевезень. Тепер Ви можете вибрати будь-який зручний для вас офіс для замовлення логістичних послуг в Каскад Авто, де детальніше розкажуть про особливості оформлення мультимодальних перевезень.

Повний спектр логістичних послуг з використанням усіх видів транспорту

Внешнеэкономическая деятельность фото

Логістична компанія має у своєму розпорядженні тільки один вид транспорту – вантажні автомобілі різної вантажопідйомності. Це дозволяє здійснювати перевезення по Києву, всій Україні і навіть за кордон. Але не завжди авто можуть задовольнити вимоги замовника щодо доставки, тому поняття логістичні послуги набагато ширше, ніж просто перевезення на авто.

Так, існують такі рейси, які фізично неможливо здійснити на автомобілі. Наприклад, при відправці вантажів на інший континент. У цьому випадку відправнику доведеться шукати інші способи відправки. У деяких випадках, вантажоперевезення на машині виявляються недоцільними. Адже це досить дорогий вид відправлень, якщо порівнювати з ціною оренди інших типів транспорту. Крім того, є більш швидкі способи доставки вантажу. Тому якщо для відправника вантажу важливо заощадити на доставці або принципово важлива швидкість відправки, логістична компанія може організувати інший вид перевезень.

Зрозуміло, у розпорядженні логістичної компанії Каскад Авто немає ні кораблів, ні потягів, ні літаків. Але співробітники компанії знають, яким чином можна організувати такий вид відправлень. Більш того, вони допоможуть клієнту визначитися з тим, який вид транспорту краще використовувати у його ситуації. Для надання повної консультації і вибору оптимального виду транспорту, менеджер компанії уточнює у клієнта такі дані:

Пункти відправлення та отримання вантажу. Менеджер оцінює відстань між населеними пунктами, а також особливості маршруту.
Особливості вантажу. Для деяких товарів принципово важливою є швидкість доставки, до таких відносяться, наприклад, швидкопсувні вантажі або медикаменти. Інші вантажі мають нестандартні габарити, через що вимагають пошуку специфічного транспорту.
Вага та розміри товару.
Дата, коли товари повинні опинитися у одержувача.

Після аналізу отриманої інформації, логіст готує попередню пропозицію. Там вказується вид транспорту, який на думку логіста буде найвдалішим рішенням у цій ситуації. Також позначається приблизна дата доставки, попередня вартість послуг з доставки. Зазначена пропозиція надається замовнику та лише після його схвалення, складається договір аутсорсингу. Варто обирати такого аутсорсера, який гарантує надання повного спектру логістичних послуг з використанням усіх видів транспорту для своїх клієнтів.

Особливості відправок вантажів морем, літаком або потягом

Ниже в таблице, вы наглядно можете сравнить виды перевозок в общих чертах:

Вид транспорту Переваги Недоліки
Автомобільний Висока маневреність Висока собівартість перевезення
Залізничний Висока регулярність перевезень, невисока вартість щодо перевезення іншими видами транспорту Тривалі простої вагонів на сортувальних станціях
Річковий Низька собівартість перевезення Мала географічна доступність
Морський Невисока вартість, велика провізна здатність Мала частота відправлень
Повітряний Висока швидкість і можливість досягнення віддалених районів Залежність від метеоумов і висока вартість перевезення порівняно з іншими видами транспорту

Сьогодні найдешевшим способом відправити вантаж є морські контейнерні перевезення. Величезні кораблі здатні вміщувати тонни вантажів, при чому це можуть бути найрізноманітніші товари від одного або безлічі відправників. За рахунок спеціальної тари – прямокутних контейнерів, будь-який відправлений вантаж надійно захищений від будь-яких погодних явищ. Сучасні кораблі здатні за один раз вміщати близько 24 000 контейнерів, кожен з них зберігає десятки тонн продукції. Основний недолік такого перевезення – дуже довга доставка. Корабель на своєму шляху заходить у безліч портів, для того щоб зробити своє перевезення максимально рентабельним. Вантаж може «подорожувати» кілька тижнів.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Потяги вважаються досить безпечним способом відправки. Вартість такого перевезення значно нижче, ніж вартість доставки автомобілем. Зараз на потягах також є можливість відправляти товари в контейнерах або користуватися по-старому спеціальними вагонами. Основний недолік таких відправлень – дуже складна логістика. Залізниця прокладена не у всіх населених пунктах, а навіть якщо вона і є – потяг не може зупинитися там, де йому хочеться, тільки на обладнаних станціях. Тому завжди доводиться додатково використовувати вантажні автомобілі, для того щоб довезти вантаж від залізничної станції до отримувача товару. Крім додаткових витрат це означає і залучення вантажників або спеціального транспорту для вивантаження/завантаження товару. Це спричинить збільшення вартості транспортно-логістичних послуг, за рахунок залучення додаткових робітників і транспорту.

Найшвидший спосіб доставити товар у будь-яку точку світу – відправити його літаком. Це не дешевий спосіб доставки, проте дозволяє заощадити час. Та відстань, яку автомобіль буде долати кілька днів, а з урахуванням відпочинку для водія тиждень, літак пролетить за кілька годин. Звичайно, є маса обмежень за розмірами товару, його характеристиками, строгі рекомендації щодо порядку розміщення предметів у середині фюзеляжу. Також літак не може сісти там, де потрібно відправнику, тільки в спеціально обладнаних аеропортах, тому знову ж доведеться використовувати вантажні автомобілі для завершення доставки. Ще один мінус, який відзначають ті, хто відправляє вантажі літаком – відсутність можливості вплинути на графік відправки. Оскільки літак не може полетіти без узгодження з Міністерством транспорту і отримання дозволу на проліт над усіма державами, клієнт не може вплинути на зміну графіку польотів. Тобто йому доведеться чекати моменту, коли знайдеться відповідний рейс і в відсіку вантажного літака знайдеться місце для його товарів. Авіаперевезення також класифікують:


Тип Опис
Генеральні Прості перевезення, які перевозять штучний вантаж у певне місце і замовник є господарем товару, що транспортується
Попутні Ті, що використовують вільний транспорт, який йде у потрібному напрямку.
Збірні Мають велику популярність і невисоку вартість у порівнянні з іншими. Особливістю є те, що товари базуються на складі до накопичення необхідного обсягу.

Таким чином, у кожного із перерахованих видів транспорту є свої переваги і недоліки. Не можна сказати, що ті чи інші перевезення, є найкращим універсальним рішенням. Перш ніж обрати певні логістичні послуги, завжди варто враховувати особливості конкретної ситуації.

Міжнародні логістичні послуги

Головна особливість компанії Каскад Авто – тут можна замовити перевезення товарів не тільки в межах України, а й по всьому світу, логістичні послуги компанії дуже різноманітні. Кожен підприємець знає про те, що якщо він хоче отримувати максимум прибутку, то необхідно вести міжнародну діяльність, у чому йому допоможуть запропоновані компанією логістичні послуги, замовити які можна в Києві і по всій Україні. Продавати свою продукцію за кордон, купувати якісну сировину в інших країнах, доставляти сучасне обладнання з прогресивних держав.

Компанія Каскад Авто надає повний спектр логістичних послуг з використанням усіх видів транспорту на міжнародному рівні. Діяльність фірми допоможе як в разових міжнародних логістичних послугах або може робити такі перевезення на постійній основі.

Вартість логістичних послуг

Загальна вартість логістичних послуг компанії досить доступна за мірками Києва. На сайті розміщено таблицю з орієнтовними цінами на логістичні послуги. Однак для того щоб визначити точну вартість логістичних послуг, варто звернутися за консультацію до менеджера компанії. Він допоможе визначити основні параметри доставки і розраховує ціну послуг.

Зателефонуйте до компанії прямо зараз, і менеджер допоможе визначитися з видом транспорту, який слід використовувати для перевезень, розповість про особливості міжнародних логістичних послуг, зробить розрахунок вартості логістичних послуг і вже почне підготовку договору аутсорсингу. Також Ви можете вибрати будь-який зручний для вас офіс для замовлення логістичних послуг в Каскад Авто і звернутися туди для більш швидкого оформлення угоди.

FAQ

Наша логістична компанія надає послугу перевезення будь-яких обсягів без обмежень.

Ви можете скористатися послугами нашої компанії, зв'язавшись з нашим менеджером в телефонному режимі. Також проконсультуватися і оформити вантажоперевезення можна в одному з наших офісів. Вибрати найближчий до Вас офіс Каскад Авто можна на нашому сайті.

Так, для цього підійде послуга: перевезення збірних вантажів.

Так, для такого типу перевезень, в нашому розпорядженні є спеціальний транспорт, який дозволяє підтримувати потрібну температуру всередині кузова.

Так, у нас є офіси в Києві, також в інших великих містах України. Адреси ви можете подивитися на нашому сайті.