нам
4
роки
ЛОГІСТИЧНА
КОМПАНІЯ
+38 (067) 434-67-71 з 9:00 до 20:00

Рефрижераторні перевезення

Є різні види транспортування вантажів, що мають свою специфіку. Популярними є і рефрижераторні перевезення, що дозволяють транспортувати велику різноманітність продукції. Це спеціальні холодильні установки, які мають особливості, здатні транспортувати об'єкти на довгі відстані відповідно до заданого режиму зберігання.

Якісні рефрижераторні перевезення

Швидкопсувні товари, перебуваючи в несприятливих умовах навіть короткий проміжок часу, втрачають свіжість, запах, консистенцію, товарні якості, зовнішній вигляд. Особливо актуально це для дуже швидкопсувних продуктів на зразок риби, фруктів, напівфабрикатів. Грамотно організовані рефрижераторні перевезення дозволяють організувати транспортування і проконтролювати виконання. Зокрема, є такі нюанси:

Є спеціальні автомобілі, здатні фіксувати температуру і вологість всередині системи, зовні.
Прямо під час перевезення можна перевірити настройки і змінити їх. Як правило, температура підтримується в межах + 10-12 С і до - 20 С.
Задані температурні параметри будуть підтримуватися незалежно від температури навколишнього середовища, тобто поза транспортом. На вулиці може бути спека більш + 40 ° С або заморозки нижче - 30 С.
ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Організовують рефрижераторні перевезення професіонали, здійснюючи контроль і над іншими параметрами, наприклад, вологістю, обсягом спожитої ТЗ енергії. Якщо треба, то буде дотримана підвищена герметичність.

Для організації рефрижераторних перевезень потрібна спеціальна техніка. Цікаво, що перші розробки у цій сфері почалися на північноамериканському континенті ще в 30-их роках минулого століття. Дослідники, підприємці того часу розробляли термоізольовані кузови, спеціальні акумулятори, які не дозволяють зовнішньому середовищу впливати на внутрішнє середовище.

Нині накопичено великий досвід. Професіоналізм полягає у багатьох дрібницях. В Європі ця сфера активно почала розвиватися з середини минулого століття. Найчастіше перевозять рефрижератором рибу, м'ясо, овочі та фрукти. Варто поглянути в таблиці на особливості:

Перша категорія ТЗ Транспортування товарів охолодженого типу при температурі не більше + 1 С
Друга категорія ТЗ Транспортування заморожених товарів при температурі від - 1 ° С до - 20 ° С
Установки багатотемпературного типу Різні показники у відсіках
Комбіновані установки Встановлюється диапазон від +10 С до - 20 ° С

Замовити рефрижераторні перевезення можна в будь-який час

Внешнеэкономическая деятельность фото

Компанія надає допомогу із навантаженням і розвантаженням, перевіряє надійне кріплення товару. В обов'язковому порядку саме ТЗ проходить технічний огляд відповідно до графіка, додатково перевіряється безпосередньо перед подачею клієнту. Звичайно, важливо, щоб була можливість відстежувати транспорт під час перевезення. Тому кожне рефрижераторна перевезення - це наявність спеціальних GРS-установок. Ця система дозволяє відстежувати вантаж у форматі онлайн. Відстань при цьому не має значення.

Чим ще допоможе служба вантажоперевезення рефрижератором

Професійний підхід до справи означає великий вибір техніки. Наша служба вантажоперевезення рефрижератором пропонує різну техніку залежно від видів:

Наша служба вантажоперевезення рефрижератором може надати машини і в залежності від довжини кузова. Традиційно мається на увазі поділ ТЗ і по масі вантажу. Якщо маса не більше 3000 кг, то це легкогруз. Середні показники становлять від 3000 до 5000 кг, а важкі вантажі мають масу більше 5000 кг. Будуть організовані як місцеві, так і регіональні перевезення, враховуючи специфіку.

У службі вантажоперевезень рефрижераторами є авто, що відрізняються і за матеріалом кузова, за способом завантаження, наприклад, через задні ворота. Саме через задні дверцята найчастіше відбувається завантаження/розвантаження, що дозволить зробити все швидко, не перегороджуючи дорогу і не займаючи багато місця.

Великий технопарк рефрижераторів

Для того щоб переконатися, наскільки різноманітні рішення при рефрижераторних перевезеннях, досить детальніше ознайомитися з технопарком. Базові відомості про кожну машину:

1.Вказується бренд-виробник. Як правило, подібні фури створюються в Європі, в країнах Азії. Є безліч надійних брендів і на північноамериканському континенті.

2.Вказується вантажопідйомність, яка обчислюється тоннами. Наприклад, 10 тонн, 3 тонни, 20 тонн або навіть більше.

3.Вказуються габарити: довжина, ширина і висота. Великі машини мають довжину більше десятка метрів, ширина становить від близько 2,5 метрів, висота також варіюється в межах 2,5 метрів.

4.Місткість, обсяг теж дано. Вони обчислюються в кубічних метрах.

5.Є відомості про матеріал кузова: пластик, утеплювач, метал.

6.Наявні відомості про спосіб завантаження.

Рефрижераторні перевезення - це облік деталей, продумування маршруту залежно від специфіки доріг, протяжності. Можливе транспортування між двома сусідніми містами, між регіонами країни і навіть в далеке зарубіжжя.

РОЗЦІНКИ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ: АВТОМОБІЛЬНІ, АВІАЦІЙНІ, ЗАЛІЗНИЧНІ І МОРСЬКІ.
Внешнеэкономическая деятельность фото

Акуратне перевезення вантажів за допомогою рефрижератора у будь-який час

Акуратність, уважне ставлення до специфіки вантажу і оперативність - ось ключові моменти. До того ж, перевезення вантажів за допомогою рефрижератора - це безпека, безперебійна робота. У водія є сенсорні екрани, виведені датчики, які показують температуру, вологість. Якщо раптом відбувається розгерметизація з якихось причин або інші пошкодження, то сигнал про це безпосередньо надійде оператору, і буде вжито заходи.

Нині перевезення вантажів за допомогою рефрижераторів - це обов'язкова наявність супровідної технічної документації, щоб бути готовим до перевірок на дорогах. Перед подачею техніка не тільки оглядається на предмет наявності поломок, але і проходить обов'язкову санітарну обробку як всередині, так і зовні. Проходження санітарної обробки також фіксується в спеціальних документах. Є навіть поняття «санітарний паспорт», що і стане гарантом безпеки користування ТЗ.

Наша компанія знає, що під час перевезення вантажу за допомогою рефрижераторів потрібен цілий пакет документів відповідно до законодавства. Наприклад, складається дорожня карта, підтверджується документально кваліфікація водія, його професійна придатність. Опрацьовується і маршрут. Є відомості про всі перевозяться об'єкти, що перевозяться, будь то рослини, медичні препарати, що вимагають охолодження, продукти харчування або щось ще.

Перевезення з рефрижераторами для бізнесу

За послугами звертаються представники малого, середнього та великого бізнесу. Наші рефрижераторні перевезення стануть у нагоді тим, кому необхідно транспортувати:

кондитерські вироби, хлібопекарські дріжджі;
квіти, зелень, рослини;
молочну продукцію;
рибу, м'ясну продукцію;
алкоголь і тютюн;
хімікати;
овочі та фрукти

Завантаження відбувається відповідно інструкції. Контролюють рефрижераторні перевезення оператори. Іноді треба транспортувати охолоджене м'ясо, коли допустима температура становить не більше + 4 С. Якщо ж мова йде про продукти глибокої заморозки, то температура буває набагато нижче, доходячи до - 20 С.

Перевезення за допомогою рефрижераторів - збереження вантажу

Легке і оперативне замовлення перевезень рефрижератором

Надійні рефрижератори не підведуть

Служба вантажоперевезень завжди готова до співпраці

Встановлюються найрізноманітніші генератори, електроприводи залежно від специфіки ТЗ. Крім водяної системи охолодження, що використовується у якості аналогу, іноді зустрічається і солярна система, а також впроваджуються приводи від автодвигуна. Можливе перевезення вантажів за допомогою рефрижераторів і тоді, коли треба транспортувати рідке середовище. У таких випадках доцільно обирати спеціальні цистерни. Звичайно, продумується і вентиляція, що дозволить уникнути запотівання, скупчення газів, нейтралізує активне розмноження патогенної мікрофлори. Все це дозволить прибути товару у свіжому вигляді і оперативно оперативно на полиці магазинів, аптек, супермаркетів.

Всі матеріали, задіяні в процесі рефрижераторних перевезень, відносяться до хімічно нейтральних щодо органічних і неорганічних сполук. Спеціальні антибактеріальні покриття також активно впроваджуються у конструкціях. Можливо, візуально фура, причіп, інші ТЗ здаються дуже простими, але всередині техніка буквально напхана різними пристосуваннями, обладнанням, датчиками, електронікою.

Хоча потрібно врахувати безліч нюансів, але сам процес замовлення буде легким. Послуги актуальні цілий рік, оскільки машини адаптовані для проходження асфальтового, бетонного покриття, льоду і снігу. Коректно організоване перевезення вантажів за допомогою рефрижератора - це ідеальний варіант як для невеликих, так і для значних відстаней. Навіть якщо потрібно транспортувати 10-20 тонн, то ніяких зволікань і затримок не буде. Важливо враховувати і міжнародні стандарти, перед рейсом оглядати і обробляти не тільки техніку, але перевіряти фізичний стан водія. У будь-якому випадку подібні машини - це джерело підвищеної небезпеки, тому водій повинен бути уважним, адекватним, фізично підготовленим, контролюючим весь процес.

Потрібно пам'ятати, що продукти по-різному поєднуються між собою. Так, за міжнародними і вітчизняними правилами не допускається перебування в одному відсіку м'яса, риби, молока. Це саме можна сказати і до сумісності хімічних складів, ліків, рослин. До документації рефрижераторних перевезень заносяться відомості про самі об'єкти всередині, вказуються номера пломб. Пломби обов'язково повинні бути на тарі, що передбачено стандартами безпеки.

Вакцини, ікра, навіть донорська кров і органи для пересадки, бульби, насіння, саджанці - ось що замовляють клієнти крім стандартного «продуктового набору». Залежно від специфіки маршруту розраховується і вартість. Але у будь-якому випадку перевезення вантажу за допомогою рефрижератора - це калькуляція всіх витрат завчасно. Ціноутворення прозоре, воно враховує кілька факторів. Це обов'язково вказується і в договорі. Також є такі відомості:

  1. Час навантаження, розвантаження, виходу в рейс.
  2. Специфіка маршруту.
  3. Дається повний перелік перевезених об'єктів, вказується їх температурний режим.
  4. Обов'язкове страхування, про що теж прописано у договорі.
  5. Відповідно до правил, у договорі має бути розділ про відповідальність сторін. Зокрема, компанія-виконавець несе відповідальність за недотримання протипожежних, санітарно-гігієнічних та інших стандартів. Фахівці відповідають і за дотримання термінів.
  6. Прописується порядок дій у разі настання форс-мажорних обставин.

З договором теж можна ознайомитися завчасно, уважно вивчити кожен пункт, внести деякі уточнення, поправки.

Налагоджено співпрацю з представниками великого бізнесу або підприємцями-початківцями. Оскільки підхід до замовлення індивідуальний, то кожен клієнт отримує персонального менеджера. Часом клієнти не знають чітких розмежувань між причепом і напівпричепом, тягачами, фурами, але фахівці здатні пояснити навіть досить складні речі простою мовою. Організовано рефрижераторні перевезення по всій території країни. Як правило, задіяні машини імпортного виробництва від провідних виробників, що дозволить максимально повно контролювати весь процес, змінювати деякі настройки, наприклад, мікроклімат як всередині фури, так і в кабіні водія, щоб він відчував себе комфортно під час перевезення.

Електроніка дозволяє регулювати мікроклімат і деякі інші параметри в ручному, автоматичному форматі, щоб водій не відволікався на такі дії. Двері в машинах ізольовані за допомогою пінополіуретану, обробка відбувається за допомогою тонкого алюмінієвого листа, перевіряється герметичність кожної ділянки. Стіни створюють з сендвіч-панелей різної товщини, яка доходить до 80 мм. Кузов збирається за допомогою збірки бескаркасного типу, що позитивно впливає на вантажопідйомність, робить всю техніку максимально стійкою до сильних зовнішніх ударів.

Перевезення вантажу «під ключ»
Фахівці нашої транспортної компанії підбирають оптимальний транспортний засіб і складають зручний маршрут з урахуванням специфікації вантажу, термінів доставки. Бажаєте довірити транспортування вантажу команді професіоналів? Ми працюємо в інтересах клієнта, пропонуючи найбільш зручні та вигідні варіанти перевезення різних вантажів. Повне документальне оформлення організованого перевезення дозволяє клієнту позбавити себе необхідності самостійно збирати і готувати всі папери.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Сучасні технології на службі вантажоперевезень

Сучасні технології дозволяють забезпечити герметичність, гігієнічність, здешевити вартість самої машини і, як наслідок, знизити витрати на рефрижераторні перевезення. А допомагають у цьому крім вищезазначених матеріалів та покриття з полімерів, ламінована фанера, сталевий лист плакований тощо. Приділяється велика увага і підлозі, яку створюють із сендвіч-панелей, обшивають листами. Випарники розташовують на передній стінці, на даху, безпосередньо у фурі, а конденсатор може бути встановлений зовні. Не допускаються: поява вологи у вузлах, порушення герметичності, знос сальників, циліндрів, перебої у роботі компресора.

Наша компанія забезпечує регулярну діагностику, оперативну заміну машин, своєчасний ремонт. Запчастини, комплектуючі, та й будь-які інші агрегати є оригінальними, рекомендованими до установки виробником ТЗ. Не допускається наявність механічних пошкоджень, вогнищ патогенної мікрофлори, стороннього запаху.

Наша служба вантажоперевезень рефрижератором завжди готова запропонувати оптимальні умови співпраці. Особливі умови будуть представлені постійним клієнтам. Фахівці вимірюють тиск, акуратно проводять заправку систем, перевіряють електрику: проводку, реле, пускачі, електричні двигаки, сенсори, датчики, електроніку. У відповідності до стандартів техніки безпеки потрібен щоденний огляд холодильних установок, щоб виключити розгерметизацію, протікання масла, пошкодження механічного типу.

Ми завжди раді клієнтам, враховуємо всі вимоги, побажання, працюємо офіційно, складаємо договір і страхуємо кожну укладену угоду. Налагоджено зворотній зв'язок з клієнтами, завжди вдасться висловити побажання, направити звернення, які будуть оперативно розглянуті. При бажанні можна докладніше дізнатися, з чого саме складається ізотермічний фургон, холодильна чи морозильна установка, як працює дизель-генератор, які нюанси вибору, що таке напівпричепи тощо.

Попередня консультація у службі рефрижераторних вантажопервеезень

Необов'язково одразу приймати рішення щодо співпраці. Наша служба вантажоперевезень рефрижераторами - це команда професіоналів. Доцільно для початку ознайомитися з інформацією, представленою на сайті щодо гарантій, способів оплати готівковим і безготівковим розрахунком, наявного автопарку. Якщо є питання або Вам потрібна додаткова інформація, то вона буде надана. Зв'язатися з консультантами можна будь-яким зручним способом, зателефонувавши за вказаним телефоном, написавши по електронній пошті, замовивши зворотний дзвінок на відповідний час.

Іноді клієнти хочуть дізнатися конкретну специфіку, наприклад, перевезення сиру або яєць, морозива, ковбасних виробів, масел, замороженої риби. Це й не дивно, адже, наприклад, заморожена риба та яйця вимагають різних температур. У випадку з рибою температура може доходити до - 28 С, а рекомендовані показники для яєць, сиру варіюються близько 0 С. Якісні рефрижераторні перевезення - це можливість забезпечити оптимальні умови. Є й інші санітарні, гігієнічні, протипожежні норми, яких доведеться неухильно дотримуватися.

Що ще необхідно врахувати при перевезенні рефрижераторних вантажів

Значна увага приділяється наявності супровідної документації. Якщо мова йде про різні види м'яса, то потрібне і ветеринарне свідоцтво. Детальніше у консультантів можна дізнатися як технічні моменти, так і нюанси проходження бюрократичних процедур. Плюс, транспортні засоби поділяються за конструктивними особливостями: