нам
4
роки
ЛОГІСТИЧНА
КОМПАНІЯ
+38 (067) 434-67-71 з 9:00 до 20:00

Логістичний аудит

Сучасні бізнес-умови такі, що розраховувати на продуктивність бізнесу можна при грамотному впровадженні нових рішень. Це повною мірою стосується і такого поняття як логістичний аудит. Сьогодні це звичайне явище.

Що означає логістичний аудит і як його впроваджують

Головне завдання - виявити об'єктивні відомості про всі ланки, що відносяться до процесу поставок. У такому випадку логістичний аудит можна поділити на внутрішній та зовнішній. У першому випадку залучаються внутрішні ресурси бізнесу.

Якщо мова йде про другий випадок, то за справу беруться запрошені експерти. Тоді логістичний аудит надасть об'єктивні відомості про існуючі на підприємстві проблеми, що тягнуть за собою збільшення витрат. Відповідно, будуть запропоновані і шляхи вирішення даних проблем.

З усіх питань логістичного аудиту можна звернутися в нашу компанію. Буде складено план дій, надано детальний звіт.

Професійний аудит транспортної логістики

Фахівці розробляють план для впровадження методик, враховуючи індивідуальну ситуацію кожного бізнесу. Має на увазі аудит транспортної логістики наступне:

оцінка того, як розподіляється продукція по ланцюгу поставок;
оцінка комплектації транспортування вантажів, продукції, товарів;
облік умов зберігання, складування;
планування виробництва, продажів;
оцінка матеріально-технічних умов постачання.
ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Внешнеэкономическая деятельность фото

У підсумку аудит транспортної логістики виявляє як явні, так і приховані існуючі проблеми. Будуть знайдені сильні, слабкі сторони процесу доставки.

Окрім того, при аудиті в транспортній логістиці вдасться знайти способи оптимізувати витрати, позбутися від неефективних, нераціональних рішень. В результаті комплексних зусиль підвищується загальний рівень сервісу компанії.

Велика кількість успішно реалізованих проєктів в логістичному аудиті

Звернутися до нашої компанії можна в будь-який час. Існує великий обсяг вже готових проектів, які б підтверджували, що логістичні аудити - реальний спосіб оптимізувати витрати. Співпраця передбачає деякі етапи, алгоритми роботи:

Логістична компанія Каскад Авто надає послугу логістичного аудиту в Україні і світі

За доступними цінами у будь-який час можна замовити ці послуги для отримання оперативних, об'єктивних даних. Наша логістична компанія «Каскад Авто» надає послугу логістичного аудиту в Україні і світі, активно співпрацюючи з представниками малого, великого та середнього бізнесу. Основні послуги та терміни виконання можна подивитися в таблиці нижче:

Консультація з питань логістики Проводиться в будь-який час за попередньою заявкою
Транспортна логістика компанії Здійснюється протягом 4-5 тижнів
Перевіряється система управління відділом логістики Термін становить 4-5 тижнів
Перевірка системи управління закупівлями, запасами Термін виконання 4-5 тижнів
Перевірка функціонування складу Середній термін складає від 3 до 5 тижнів

Водночас логістична компанія «Каскад Авто» надає послугу логістичного аудиту в Україні і світі, гарантуючи доступні ціни, оперативність. У будь-якому випадку графіки, терміни обговорюються окремо в залежності від обсягу робіт.

У логістичної компанії «Каскад Авто» надають послуги логістичного аудиту в Україні і в світі фахівці, що мають великий досвід роботи. Також вони гарантують, що діяльність буде відповідати встановленим правовим актам, стандартам, що застосовуються цією сферою.

Найпопулярніші види аудиту

Внешнеэкономическая деятельность фото

Є різні класифікації логістичного аудиту. Зокрема, актуальні наступні напрями:

Сервіс логістичного аудиту на сайті Каскад Авто і інша корисна інформація

Гарантовано оперативне і професійне обслуговування. Запропонований сервіс логістичного аудиту на сайті «Каскад Авто» дозволить оцінити багато умов, зазначених вище. Можливе і замовлення аудиту виробничих потужностей підприємств. Наприклад, виявляється специфіка самих транспортних засобів, їх об'єктивні можливості.

А ще, сервіс логістичного аудиту на сайті «Каскад Авто» - це оцінка потужності цехів, складів, що належать компанії. І, звичайно, не варто забувати про конкурентів, які багато в чому теж вносять свою специфіку у розвиток фірми. Їх діяльність теж буде прийнята до уваги, а інформація про це буде зібрана з різних відкритих джерел.

Докладніше про сервіс логістичного аудиту на сайті «Каскад Авто» можна подивитися у відповідних розділах, дізнатися відповіді на найпоширеніші питання або ж зв'язатися з технічною підтримкою і запитати додаткову інформацію. Варто ознайомитися і з новинами, тарифами.

Всебічний підхід в аудиті

Окрім вищезазначених критеріїв потрібно враховувати чинники, які на перший погляд залишаються непомітними. Наприклад, чутливість всього бізнесу до умов навколишнього простору, навколишнього середовища. Так, логістичний аудит теж залежить від цього. Наприклад, дуже впливають на бізнес показники громадської думки, що сформувалися щодо екологічності діяльності того чи іншого підприємства. Інші фактори:

1.Грає роль управління процесами, організація контролю в самій компанії.

2.Впливає і робота з персоналом, правильний підбір співробітників, об'єктивна оцінка ефективності їх професійної діяльності.

3.Аналізуються взаємини між клієнтами і постачальниками.

4.Крім того, треба знати загальну ситуацію на ринку у даному сегменті, вивівши динаміку попиту та пропозиції, сформулювати перспективи на найближче і більш віддалене майбутнє.

РОЗЦІНКИ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ: АВТОМОБІЛЬНІ, АВІАЦІЙНІ, ЗАЛІЗНИЧНІ І МОРСЬКІ.
Внешнеэкономическая деятельность фото

Які ціни логістичних аудитів

Питання вартості залишається першорядним. Часом клієнти починають з'ясування можливості співпраці саме з нього. У будь-якому випадку в нашій компанії ціни логістичних аудитів формуються на основі об'єктивних даних. Ціноутворення є прозорим. При бажанні клієнт може дізнатися детально, що саме впливає на вартість і якими способами можна її зменшити, але не на шкоду якості.

Доступні ціни логістичних аудитів привертають безліч користувачів. Не дивно, що деякі з них приходять не завдяки рекламі, але за порадами знайомих, ділових партнерів. Дуже важливо знати поточний стан бізнесу, хоча іноді чисто психологічно підприємці бувають не готові до прийняття отриманих результатів. Іноді люди інтуїтивно відчувають, що необхідна додаткова оптимізація всіх виробничих і транспортних процесів.

Безсумнівно, ціна логістичного аудиту покривається за рахунок можливості оперативно скоротити витрати. Можна вважати, що це вигідне вкладення у розвиток власних проєктів.

Налагоджений алгоритм дії при проведенні аудиту в логістиці

Оперативність, висока інформативність досягається за рахунок того, що кожен етап обгрунтований, продуманий. Якісний аудит транспортної логістики - це слідування алгоритмам. Зокрема, має значення наступне:

Обговорення всіх нюансів із замовником. Від того, наскільки плідно пройде попередня зустріч і збір інформації, залежить багато чого. На підставі цього створюється технічний проєкт, тобто карта дій.
Розраховується вартість, а потім фахівці збирають інформацію.
В результаті даних виходить багато, тому важливо їх систематизувати, відсівати непотрібне, прибрати дублюючу інформацію.
Аналіз даних, складання тестових звітів, схем, графіків.
Складаються оптимальні рішення, виводиться коефіцієнт корисної дії тієї чи іншої частини бізнес-ланцюжка.

Транспортні рекомендації в аудиті

Важливо позбавити замовника від обсягу непотрібної інформації. Навіть якщо вона відповідає дійсності, має під собою підставу, але не дозволяє людині зрозуміти, в якому напрямку далі перетворювати свій бізнес, то від таких відомостей варто відмовитися. Наша логістична компанія «Каскад-авто» надає послуги аудиту в Україні, в світі, підтримає клієнтів в процесі впровадження рекомендацій, виправлення помилок. Якщо в процесі внесення коригувань у ланцюжок виникають складнощі і непередбачені проблеми, то фахівці проаналізують їх, надавши допомогу клієнту.

Не можна сказати, що для якоїсь категорії підприємців така співпраця особливо актуальна. Але, як показує практика, дуже часто звертаються люди, чия підприємницька діяльність пов'язана з промисловими підприємствами, закупівлями. Актуально це і для великих торгових компаній і навіть цілих мереж. А ще, серед клієнтів є фахівці, які впроваджують інформаційні продукти в сфері логістики, представники консалтингових фірм. Тому виробляються рекомендації, які є максимально ефективними у кожній конкретній сфері.

Критерії успіху в аудиті логістики

Кожен замовник сам зможе оцінити результативність співпраці. Є деякі критерії, що дозволяють оцінити успіх, ефективність впроваджених рішень:

 1. Якщо рекомендації фахівців були прийняті до відома і допомогли створенню нових стандартів функціонування підприємства.
 2. Показники коефіцієнта повернення на існуючі активи збільшилися.
 3. Якщо за підсумками складання звітності підтверджено зниження витрат, збитків.
 4. Потреби в оборотному капіталі знизилися.
 5. Сигналом того, що компанія рухається в правильному напрямку, стане і те, що вдалося не тільки зберегти діючі стандарти, а й поліпшити показники після співпраці з представниками аудиторської компанії.

Аудит від компанії «Каскад Авто»

Логістичний аудит - загальносвітова практика

Плідна співпраця

Налагоджена логістика - запорука прибутку

Завжди можна звернутися за допомогою або ж просто за консультацією, оцінкою, попереднім розрахунком вартості. Доступні ціни логістичних аудитів, широка географія діяльності - основні, але не єдині переваги. Іноді звертаються клієнти, основний бізнес яких зосереджений в Україні або в окремих регіонах, містах або ж у всьому світі. До речі, помилково думати, що завдяки впровадженню рекомендацій вдасться позбутися виключно витрат. Насправді поліпшення відбудеться у багатьох напрямках. Зокрема, підвищиться якість пропонованого клієнтам сервісу, буде сформовано позитивну думку про сам бренд.

Рекомендації, запропоновані в логістичному аудиті, можна розсортувати і в залежності від тимчасових витрат. Є ті, які покажуть ефективність впровадження через певний період часу, наприклад, через кілька місяців. Є й ті, що відносяться до категорії «швидких перемог». Віддача від таких оптимізацій буде швидкою. Важливі ті, що дають результат через деякий час і ті, що відносяться до «швидких перемог».

Іноді логістичний аудит асоціюється з пошуками винних в проблемах компанії. Але насправді його дія дещо інша. Так, не обійтися без виявлення слабких місць, але акцент робиться на усунення, оптимізацію, підвищення ефективності роботи підприємства. Це актуально і для кадрового резерву. Найпоширеніші проблеми такі:

 1. Некомпетентність персоналу. Треба зробити так, щоб віддача була більшою. Водночас потрібно попрацювати і з мотиваційною складовою людини, щоб вона розуміла важливість зміни власних алгоритмів дій.
 2. Питання мотивації персоналу одне з найважливіших, воно розглядається індивідуально.

Не варто відкладати справу у довгий ящик. Грамотно побудований аудит транспортної логістики дозволить ефективно вирішити переважну більшість проблем. Наприклад, таких:

 1. Немає узгодженості в роботах різних відділів. Люди працюють немов самі по собі, не координуючи власну діяльність.
 2. Застаріла система автоматизації у функціонуванні складу, відсутність автоматизації у відділі закупівель.
 3. Не надаються повноцінні дані про витрати логістичного типу.
 4. Іноді, періодично або навіть часто виявляються втрати, недостачі.

Мабуть, ці недоліки виявляються найчастіше. Але існує вже відпрацьований механізм того, як можна мінімізувати ризики і поліпшити показники.

Не дарма ця практика активно впроваджується у Європі, на північноамериканському континенті і практично скрізь по всьому світі. А перші розробки логістичного аудиту почали зароджуватися ще декілька десятиліть тому, коли безпосередньо постало питання глобалізації бізнесу. Глобалізація, звичайно, сприяє розширенню можливостей компанії, виведенню її на транснаціональний рівень, але це привносить і свої складнощі. І саме сервіс логістичного аудиту дозволить фірмі органічно зростати, одночасно мінімізуючи витрати. Іноді клієнти самі помічають, наприклад, наступне:

 • Співробітники не достатньо швидко реагують на різні позаштатні ситуації. Це може пояснюватись їхньою некомпетентністю, відсутністю мотивації або навіть острахом проявити ініціативу.
 • Немає можливості у будь-який час отримати відомості про операційні показники діяльності.
 • Очевидно зниження позицій розвитку компанії, відставання від конкурентів. Так, не секрет, що велика частина підприємців аналізує як власний бізнес, так і показники конкурентів, приблизно уявляючи їх можливості, бачачи сильні і слабкі сторони. І якщо спостерігається зниження динаміки розвитку власної компанії, програвання конкуренції, то це теж серйозний привід звернутися за допомогою.

В арсеналі нашої компанії багато можливостей, що дозволять гарантувати хороші ціни логістичних аудитів, підвищити віддачу, зробити співпрацю максимально оперативною. Найпершим етапом є зустріч з клієнтом. Це може бути безпосередньо керівник компанії, заступник або інша відповідальна компетентна особа. Після проведення попередніх консультацій і виявлення обсягу робіт буде розрахована вартість, обумовлені терміни.

Нормальною практикою є те, що часом клієнти беруть деякий час на роздуми, щоб самостійно оцінити попередню інформацію щодо перспектив співпраці. Розуміючи, що за допомогою логістичного аудиту вдасться мінімізувати витрати, більша частина потенційних клієнтів налаштовуються на плідну співпрацю.

У роботі беруть участь експерти з різних областей, фахівці, відбувається формування робочої групи, куди входять і представники компанії, що перевіряється. Так, психологічно можливо відчуття деякої недовіри з боку співробітників підприємства, але коли ефективність такого підходу буде очевидною, всі страхи відпадуть. Компетентність фахівців позначає їх ввічливість і, як говорилося вище, відсутність акценту на пошук винних в проблемах функціонування того чи іншого бізнесу.

Коли виявляється стратегія впливу, то обговорюється питання про те, чи потрібно піддавати логістичному аудиту все підприємство загалом або ж зосередитися на якихось відділах, структурних підрозділах. Щоб результат був дійсно об'єктивним, доцільно спрямувати виконавців і сформовані робочі групи в різні точки, на різні об'єкти, де кожен з них буде аналізувати свою ділянку, оперативно передаючи дані для подальшого аналізу.

Окрім того, буде проводитися інтерв'ювання персоналу, співробітників різних категорій. Для цього теж доцільно обрати кілька відділів, структурних підрозділів. Саме робота в команді, здатність протягом одного робочого дня одночасно отримувати відомості із різних ланцюжків значно підвищують результативність. Завдяки такому підходу скорочуються загальні терміни проведення аудиту в логістиці, що сприятливо позначається і на психологічному стані співробітників.

Ключовий принцип функціонування полягає в тому, що краще за все рухатися від загального до конкретного. Тобто треба проаналізувати місію, цілі, завдання, показники підприємницької діяльності в глобальному обсязі і перейти до аналізу складових частин. Важливо розуміти послідовність етапів діяльності у кожному конкретному випадку.

Перевезення вантажу «під ключ»
Фахівці нашої транспортної компанії підбирають оптимальний транспортний засіб і складають зручний маршрут з урахуванням специфікації вантажу, термінів доставки. Бажаєте довірити транспортування вантажу команді професіоналів? Ми працюємо в інтересах клієнта, пропонуючи найбільш зручні та вигідні варіанти перевезення різних вантажів. Повне документальне оформлення організованого перевезення дозволяє клієнту позбавити себе необхідності самостійно збирати і готувати всі папери.

Внешнеэкономическая деятельность фото

Каскад Авто – успішний аудит в Україні та по всьому світу

Прямо зараз можна ознайомитися з основними принципами роботи, методами, що дозволяють виявити проблеми в сфері поставок, закупівель, розподілу, зберігання, транспортування. Можна дізнатися більше про те, як варто планувати виробничі завдання, продажу, оптимізувати доставку, забезпечити координоване функціонування відділів, структурних підрозділів. Так, це чітко регламентований з технічної точки зору процес, однак і він включає в себе нотку творчості. Часом буває просто критично необхідно нестандартно підійти до справи. Особливо, якщо мова йде про дії у будь-яких позаштатних ситуаціях або про специфіку самого бізнесу.

Співпраця з нашою компанією «Каскад Авто» офіційне. Обов'язково укладається договір, у якому зазначаються істотні умови, ціна логістичного аудиту, терміни. Вказується і відповідальність виконавця за неналежне надання послуг, недотримання термінів, несвоєчасне надання інформації. «Каскад-авто» - це професіонали, які працюють в даному сегменті ринку офіційно, враховують норми, стандарти, що діють як в Україні, так і у міжнародному просторі.

Наші консультанти завжди на лінії. Якщо потрібно, вони зателефонують в зручний для клієнта час або ж нададуть інформацію електронною поштою. Гарантується конфіденційність, збереження платіжних і персональних даних клієнтів. Ці відомості ніколи не передаються третім особам, все зберігається у зашифрованому вигляді.